Nowoczesne studio w Podgórzu - idealne dla singli i inwestorów

Kraków, Podgórze, Małopolskie
24 m² Powierzchnia
430 000 zł
Oblicz ratę kredytuOpis
🇵🇱 🇬🇧 🇺🇦
Nowoczesne studio 24 m² zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podgórze w Krakowie. Mieszkanie idealnie zaprojektowane dla singli lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.
Nieruchomość wyróżnia się:
- Doskonałą lokalizacją z szybkim dostępem do centrum miasta
- Bliskością terenów rekreacyjnych i parków
- Rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową w okolicy
- Dobrze skomunikowanym połączeniem z innymi częściami Krakowa
Cena 430 000 zł (17 917 zł/m²) stanowi atrakcyjną propozycję na dynamicznym rynku nieruchomości w Krakowie. Mieszkanie gotowe do własnej aranżacji lub jako gotowa inwestycja przynosząca stabilny dochód z najmu.
Modern 24 m² studio located in the dynamically developing Podgórze district in Krakow. The apartment is perfectly designed for singles or as a rental investment. The functional layout ensures maximum use of the available space.
Property highlights include:
- Excellent location with quick access to the city center
- Proximity to recreational areas and parks
- Well-developed commercial and service infrastructure in the area
- Well-connected to other parts of Krakow
The price of 430,000 PLN (17,917 PLN/m²) represents an attractive offer in Krakow's dynamic real estate market. The apartment is ready for your own arrangement or as a ready investment providing stable rental income.
Сучасна студія 24 м² розташована в районі Подгуже, що динамічно розвивається у Кракові. Квартира ідеально спроектована для одинаків або як інвестиція для оренди. Функціональне планування забезпечує максимальне використання доступного простору.
Особливості нерухомості:
- Відмінне розташування зі швидким доступом до центру міста
- Близькість до зон відпочинку та парків
- Розвинена комерційна та сервісна інфраструктура в районі
- Зручне сполучення з іншими частинами Кракова
Ціна 430 000 злотих (17 917 злотих/м²) є привабливою пропозицією на динамічному ринку нерухомості Кракова. Квартира готова для власного облаштування або як готова інвестиція, що забезпечує стабільний дохід від оренди.