Komfortowy apartament w Drzetowo-Grabowo, Szczecin

Dodano
Komfortowy apartament w Drzetowo-Grabowo, Szczecin - Zdjęcie 1/18

Szczecin, Drzetowo-Grabowo, Zachodniopomorskie

31 m² Powierzchnia

Opis

🇵🇱 🇬🇧 🇺🇦

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 31 m², usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Drzetowo-Grabowo w Szczecinie.

Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących pierwszego mieszkania, jak i inwestorów zainteresowanych wynajmem krótko- lub długoterminowym. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Kluczowe zalety:

  • Świetna lokalizacja w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Szczecina
  • Idealna powierzchnia dla singla lub pary
  • Doskonały potencjał inwestycyjny
  • Możliwość negocjacji ceny
  • Rozsądne koszty eksploatacyjne

Dzielnica Drzetowo-Grabowo charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą z łatwym dostępem do szkół, przedszkoli, sklepów, przychodni medycznych oraz obiektów rekreacyjnych. Doskonała komunikacja miejska zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta i innymi kluczowymi punktami Szczecina.

Cena: 340 000 zł (10 968 zł/m²)

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji oraz uzyskania szczegółowych informacji o możliwościach negocjacji cenowej.

We present for sale a comfortable 31 m² apartment located in the dynamically developing Drzetowo-Grabowo district in Szczecin.

The property is an excellent choice both for those seeking their first home and for investors interested in short- or long-term rental. The functional room layout ensures optimal use of space.

Key advantages:

  • Great location in one of Szczecin's most promising districts
  • Ideal size for a single person or couple
  • Excellent investment potential
  • Possibility of price negotiation
  • Reasonable maintenance costs

The Drzetowo-Grabowo district is characterized by well-developed infrastructure with easy access to schools, kindergartens, shops, medical facilities, and recreational areas. Excellent public transport connections provide quick access to the city center and other key points in Szczecin.

Price: 340,000 PLN (10,968 PLN/m²)

We invite you to contact us to arrange a viewing and obtain detailed information about price negotiation possibilities.

Пропонуємо на продаж комфортну квартиру площею 31 м², розташовану в динамічно розвинутому районі Дрзетово-Грабово в Щецині.

Нерухомість є чудовою пропозицією як для тих, хто шукає перше житло, так і для інвесторів, зацікавлених у короткостроковій або довгостроковій оренді. Функціональне планування приміщень забезпечує оптимальне використання простору.

Основні переваги:

  • Чудове розташування в одному з найперспективніших районів Щеціна
  • Ідеальна площа для однієї людини або пари
  • Відмінний інвестиційний потенціал
  • Можливість переговорів щодо ціни
  • Розумні експлуатаційні витрати

Район Дрзетово-Грабово характеризується добре розвиненою інфраструктурою з легким доступом до шкіл, дитячих садків, магазинів, медичних закладів та зон відпочинку. Відмінне громадське транспортне сполучення забезпечує швидкий зв'язок з центром міста та іншими ключовими точками Щеціна.

Ціна: 340 000 злотих (10 968 злотих/м²)

Запрошуємо до контакту для організації перегляду та отримання детальної інформації про можливості переговорів щодо ціни.

Powiadomienia o nowych kawalerkach

Otrzymuj codzienne powiadomienia o nowych ofertach dopasowanych do Twoich kryteriów.

Szczecin
Na sprzedaż
Cena do